Перейти к содержанию
Авторизация  
Sparrow

Відтепер У Playstation Новий Президент

Рекомендуемые сообщения

ccec10eacc442c6332b7cd8c6011c580.png


 


П'ятдесятидворічний президент Sony Interactive Entertainment Ендрю Хаус (Andrew House), який допомагав запускати ще оригінальну PlayStation, вирішив піти зі своєї посади, щоб "шукати нові завдання".

 

Хаус приєднався до відділу корпоративних комунікацій компанії в далекому 1990-му році. Потім, в 1995-му, у складі команди по маркетингу і комунікаціям Sony Computer Entertainment він запускав PlayStation, а в 2011-му замінив Кадзуо Хирая (Kazuo Hirai), що нині очолює усю корпорацію, на посту президента PlayStation. Завдяки Хаусу світ побачив PlayStation 4 і PlayStation VR, але колишній бос Sony Interactive Entertainment упевнений, що і без нього майбутнє у PlayStation буде "дуже яскравим".

 

6d7b6b956e24fa2058db4cd6c9bdf0f4.png

 

Відтепер управління розважальним підрозділом переходить до рук заступника президента Джоша Кодеры (Josh Kodera), якому Хаус допомагатиме уживатися в роль виконавчого директора, залишаючись головою правління Sony Interactive Entertainment як мінімум до кінця цього року.

 

Між тим варто зазначити, що Кодера теж далеко не новачок у бізнесі. Його кар'єра в Sony налічує двадцять п'ять років, а з 2013-го по 2016-й (до того, як стати заступником Хауса) він був президентом підрозділу Sony Network Entertainment, відповідального за важливі сервіси PlayStation Store, PlayStation Plus і PlayStation Now.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

Ps4Land

ps4land.com

© 2015-2019
×