Перейти к содержанию
Авторизация  
Sparrow

Відео: Атмосфера P. T. У 20-Хвилинному Фрагменті Психологічного Хоррору Visage

Рекомендуемые сообщения

cb95f87a6c3ad0730bf8f79279803474.png


 


У квітні 2015 року видавницство Konami оголосило про припинення розробки хоррору Silent Hills. Цим компанія дуже засмутила величезну кількість шанувальників жанру, але гра не зникла безслідно: інтерактивний тізер P. T., що був «перевіркою концепції» невдалого проекту, став джерелом натхнення для багатьох розробників. Проектом P. T. надихались автори Layers of Fear, а британська студія Lilith Ltd. спробувала відтворити його атмосферу у грі Allison Road, вихід якої нажаль теж довелося скасовувати. Однак, найяскравішим послідовником P. T. може стати Visage — психологічний жахарик від канадської студії SadSquare, успішно профінансований на Kickstarter в минулому році. Нещодавно журналісти IGN познайомилися з його демоверсією та опублікували 22-хвилинний фрагмент проходження.

 

 

 

Події Visage відбуваються в 80-х роках у величезному особняку з «жахливою» історією. Одні його мешканці були жорстоко вбиті, інші зійшли з розуму і вчинили самогубство. Щоб розгадати таємницю події гравцеві належить пережити ці жахливі події у фрагментах спогадів загиблих. «Ви блукатимете по похмурих коридорах, вивчатимете кожну з опустілих кімнат і губитиметесь в нескінченних лабіринтах, повних спогадів про мертвих людей, що жили в цьому будинку», — кажуть розробники.

 

Розробники звертають увагу геймерів на той факт, що Visage — психологічний хоррор, а це означає, в ньому немає звичних для сучасних ігор страхітливих застосувань, побудованих на несподіваній появі ворогів. «Ви відчуєте непідробний жах, відчуєте похмуру атмосферу присутності істот, про зустріч з якими ви шкодуватимете», — кажуть вони. Загадкові вороги чекають за кожним кутом, але зброї в грі немає — користувачі зможуть лише підбирати речи, які дозволять просунутися далі. Творці попереджають, що ніяких підказок не буде — доведеться покладатися тільки на себе.

 

   visage%2001%20750.jpg

 

За словами авторів, під час роботи над проектом вони надихалися не тільки P. T., але і більш традиційними хоррорами, такими як Phantasmagoria та Amnesia: The Dark Descent, а також фільмами на кшталт «Прокляття» (The Grudge). Вони підкреслюють, що Visage — гра з оригінальним сюжетом і своїми особливостями геймплею. Завдяки Unreal Engine 4 оточення виглядає майже фотореалистично, а рівень інтерактивності буде досить високим (дозволять, наприклад, брати відеокасети та вставляти їх в програвач, обшукувати шафи, включати та вимикати світло тощо). Важливо й те, що ігрові події будуть відбуватися випадковим чином — іншими словами, кожне проходження буде відрізнятися від попереднього.

 

   visage%2002%20750.jpg

 

У лютому 2016 року більш як 3 тис. гравців пожертвували на розробку Visage понад 120 тис. канадських доларів, хоча творці просили лише 35 тис. Гру планувалося випустити на початку року, але розробники перенесли прем'єру, оскільки студії не вистачало ресурсів, щоб укластися в заявлені терміни. Тим не менш, реліз відбудеться до кінця 2017-го. Хоррор вийде на PC, PlayStation 4 і Xbox One. Обіцяна підтримка шоломів віртуальної реальності.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

Ps4Land

ps4land.com

© 2015-2019
×