Перейти к содержанию
Авторизация  

Рекомендуемые сообщения

2f7e53ba796ab1f060e55b996186d586.jpg


 


Ще в далекому 2005 році вийшла дивна пригодницька гра Psychonauts. У цьому проекті ви могли покерувати Разом, таємничим новачком у навчальному таборі елітних спеціальних агентів, які використовують свої псі-здібності (psionics - здатність силою розуму створювати паранормальні явища) для боротьби з різними загрозами.

 

Потім у 2015 році на заході The Game Awards був анонсований платформер Psychonauts 2. Він є сиквелом першої частини гри, створеної студією Double Fine Productions і її директором Тімом Шейфером.

 

І ось розробники вирішили потішити вас новим роликом ігрового процесу. Ви зможете побачити деякі ігрові механіки, досить мальовничу зону, чудернацького козла, деякі кат-сцени, різноманітні концепт-арти та модельки, прогулянки головного героя і битви з супротивниками.

 

До того ж, з ролика ви можете дізнатись, як команда створює цю гру, і на яки труднощі натрапляє у ході розробки. Врахуйте, що показане відео не є фінальною версією проекту (тобто буде введено ще дуже велика кількість змін). Офіційний реліз Psychonauts 2 запланований на 2018 рік на PC, PS4 і Xbox One.

 


Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

Ps4Land

ps4land.com

© 2015-2019
×