Перейти к содержанию
Авторизация  
Sparrow

Релізний Трейлер The Evil Within 2

Рекомендуемые сообщения

d41ab5c933b7ee8cea4995b9cf14d72a.png


 


Bethesda опублікувала фінальний трейлер хоррора The Evil Within 2, що вийде по всьому світу для PlayStation 4, Xbox One і PC в п'ятницю, 13 жовтня 2017 року.

 

В The Evil Within 2 Себастьяну Кастелланосу знову доведеться зіткнутися з великим жахом, породженим зловісною системою STEM. На цей раз місія Себастьяна – більш особиста справа. Він намагається врятувати свою дочку Лілі, яку багато років вважав загиблою. Світ навколо руйнується, і час працює проти Себастьяна. Він повинен врятувати Лілі, поки система STEM не поховала їх обох під своїми уламками.

 


 

«При створенні The Evil Within 2 ми намагалися зберегти особливості ігрового процесу та атмосферу моторошного сюрреалізму, яка так вподобалася фанатам першої частини гри. У той же час ми розширили світ, який можна досліджувати, і поглибили сюжетну лінію Себастьяна. Продумана система поліпшень і додаткові можливості для створення предметів відкриють для гравців The Evil Within 2 безліч можливостей для виживання, з яких вони зможуть вибрати відповідні для власного стилю гри.

 

Ми впевнені, що шанувальники жанрів "Horror" і "Survival" оцінять гру, яку ми для них створили, але також ми запрошуємо новачків в цих різновидах ігор спробувати свої сили, оскільки The Evil Within 2 – унікальний сплав цих двох жанрів», — свідчить заява студії Tango Gameworks.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

Ps4Land

ps4land.com

© 2015-2019
×