Перейти к содержанию
Авторизация  
Sparrow

Сюжетний Трейлер Nfs: Payback До Болю Нагадує "форсаж"

Рекомендуемые сообщения

cb2d1aff25aa07fe13a066538bd73e96.png


 


Новий трейлер Need for Speed: Payback нарешті знайомить нас з головними героями гри й розповідає сюжетну зав'язку. А ще підтверджує, що гра робилася з оглядкою на "Форсаж": нас очікують по-голлівудськи видовищні вибухи, небезпечні злочинні угруповання і команда сміливих гонщиків-бунтарів.

 

Як і очікувалося, у наших героїв у NFS: Payback є особисті спонуки для боротьби зі злочинним угрупованням House. Після того, як бандити з "Дому" підірвали будинок Тайлера "Тая" Раміреса, той вирішив зібрати групу з таких же розлючений на злочинців гонщиків і зруйнувати з їхньою допомогою кримінальну організацію.

 

Само собою, оскільки це Need for Speed, для знищення злочинної організації вам обов'язково доведеться спочатку довести, що саме ви - найкращий гонщик у Фортуна-Веллі. Для цього гравцям доведеться брати участь в гонках різного типу.

 

Окрім вибухової сюжетної лінії в стилі "Форсажу" розробники також обіцяють в Need for Speed: Payback величезний відкритий світ і дуже просунуту систему кастомізації автомобілів, яка дозволить перетворити в суперкар навіть заржавілий тарантас 1970-х років.

 

Реліз Need for Speed: Payback на PC, PS4 і Xbox One відбудеться 10 листопада 2017 року.

 


Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

Ps4Land

ps4land.com

© 2015-2019
×