Перейти к содержанию
Авторизация  
Sparrow

Версія The Evil Within 2 Для Playstation 4 Pro Нічим Не Відрізняється Від Версії Для Стандартної Playstation 4

Рекомендуемые сообщения

b0f800db3d7cf051d7a5e7ac701a4825.png


 


The Evil Within 2 нещодавно стартувала у продажу, але фахівці з Digital Foundry вже встигли поділитися своєю думкою щодо технічної сторони нового хоррору від Tango Gameworks.

 

Не сказати щоб оригінальна The Evil Within 2014-го року була погана, однак певні проблеми технічного характеру все-таки її псували. Мало того, що заважали докучливі чорні поля зверху і знизу, а поле огляду було обмежено, так ще й консольна версія відчутно кульгала, а кадрова частота була вкрай нестабільною.

 

Згідно Digital Foundry, у новій The Evil Within 2 справи йдуть трохи краще, ніж у попередниці. Команда проаналізувала версії для PlayStation 4 і PlayStation 4 Pro та прийшла до досить обнадійливих висновків щодо якості зображення і продуктивності.

 

Насамперед, у The Evil Within 2 набагато більше відкритих просторів, при цьому завантаження займає менше часу. В результаті чого страждає якість текстур, які місцями стають неоднорідними. Однак відображення в екранному просторі та світлові відблиски рятують становище.

 

Що ж стосується роздільної здатності екрана, то Within The Evil 2 йде у звичайних 1080p як на стандартній PlayStation 4, так і на PlayStation 4 Pro. І ніякого вам 4K або ще якихось візуальних поліпшень для користувачів «прокачаної» приставки.

 

Судячи зі звіту Digital Foundry, єдина перевага версії для PlayStation 4 Pro полягає в тому, що на ній кадрова частота The Evil Within 2, обмежена тридцятьма кадрами в секунду, не провисає на протязі всієї гри. Тоді як на звичайній PlayStation 4 — особливо у деяких катсценах — fps помітно падає.

 


Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

Ps4Land

ps4land.com

© 2015-2019
×