Перейти к содержанию
  • 0
Авторизация  
Sparrow

Колишній Співробітник Naughty Dog Розповів, Що Піддавався Сексуальним Домаганням В Студії

Вопросы

f3211dba1339535a348613774c7fd3d0.png

Скандал навколо кінопродюсера Харві Вайнштейна та його сексуальних домагань до актрис послужив поштовхом для людей, які пережили подібне — вони починають відкрито розповідати про те, що з ними сталося. Серед них є Девід Баллард, колишній співробітник Naughty Dog. Він зізнався, що в кінці 2015 року постраждав від сексуальних домагань з боку члена топ-менеджменту.

За його словами, після цього ситуація на роботі була для нього надзвичайно неприємною. У лютому 2016 у Балларда стався психічний розлад, і співробітник відділу кадрів Sony PlayStation був залучений в це. Після того, як він розповів про проблеми, його звільнили на наступний день, вказавши як причину рух студії в іншому напрямку. Нібито, його робота більш не була потрібна.

d97fb1654ed587aa79bf44d142f7488c.jpg

«Вони намагалися змусити мене замовкнути, запропонувавши $20 тисяч за підписання документа з угодою про звільнення і відмову від обговорення з кимось того, що сталося. Я відмовився і був безробітним протягом 17 місяців після цього. Коли журналісти запитували, чому я пішов зі студії, я відповідав, що просто перегорів від кранча, соромлячись розповісти всю правду про сексуальні домагання».

У свою чергу компанія Sony Interactive Entertainment вже відреагувала на цю гучну заяву:

«Для сексуального переслідування і неприйнятної поведінки немає місця в Naugty Dog і Sony Interactive Entertainment. Ми завжди будемо дуже серйозно ставитися до скарг про сексуальні домагання, так само, як й до інших проблем на робочому місці. Ми цінуємо кожного співробітника, що працює в Naughty Dog і Sony Interactive Entertainment» - йдеться в заяві.»

Варто зазначити, що внаслідок цього скандалу у студії Naugty Dog може з'явиться безліч серйозних проблем, що в першу чергу дуже погано може вплинути на розробку очікуваного багатьма проекту The Last of Us 2.

Ми будемо слідкувати за подальшим розвитком подій.

Поделиться сообщением

0 ответов на этот вопрос

Рекомендуемые сообщения

Ответы на этот вопрос пока отсутствуют

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

Авторизация  

Ps4Land

ps4land.com

© 2015-2018