Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

Visceralclosed_base.jpg


 


Компанія Electronic Arts повідомила про те, що закриває студію Visceral Games, відому завдяки трилогії Dead Space. Останнім часом студія працювала над проектом за мотивами «Зоряних Війн». Тепер в цю гру будуть внесені зміни, і її розробкою займеться інша команда.

 

«Visceral Games розробляла пригодницький бойовик у всесвіті «Зоряних Війн». В нинішньому стані це була сюжетна лінійна гра. Протягом процесу розробки ми тестували концепти гри з користувачами, слухали відгуки та уважно відстежували фундаментальні зміни на ринку. У результаті, стало зрозуміло, що для випуску проекту, здатного захопити користувачів на довгий час, нам треба змінити дизайн гри», - заявив віце-президент ЕА Патрік Содерлунд.

 

Наразі не анонсованим проектом займається підрозділ EA Vancouver, котрий вже брав участь у створенні гри. Содерлунд запевняє, що гра «збереже приголомшливу графіку і передасть атмосферу всесвіту «Зоряних Війн». Акцент в грі буде зроблений на «втіленні історії «Зоряних Війн».

 

«Ми змінюємо гру і розширюємо її. Це дозволяє додати в гру більше різноманітності та різних складових, покладаючись на можливості движка Frostbite. Ми працюємо над переосмисленням основних елементів гри, щоб надати гравцям для дослідження більш глибоку пригоду у всесвіті «Зоряних Війн», - додав Содерлунд.

 

Неприємним наслідком цих змін стало рішення Electronic Arts закрити студію Visceral Games. Содерлунд пообіцяв, що «максимально можливе число співробітників студії займеться іншими проектами у підрозділах Electronic Arts».

 

До 2009 року студія Visceral Games називалася Redwood Shores. Окрім трилогії Dead Space студія встигла створити Army of Two: The Devil's Cartel, а також ігри за мотивами Lord of the Rings, The Godfather і James Bond. Ще Visceral Games робила Battlefield Hardline.

 

Розробку проекту по «Зоряним Війнам» від Visceral Games очолювала Еммі Хеннінг. Раніше вона порівнювала гру з Uncharted. Поки невідомо, чи продовжить Еммі Хеннінг працювати над проектом.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

Ps4Land

ps4land.com

© 2015-2019
×