Перейти к содержанию
  • 0
Авторизация  
Sparrow

Розробник, Який Начебто Постраждав Від Сексуальних Домагань Під Час Роботи У Студії Naughty Dog, Пояснив, Навіщо Взагалі Розповів Про Свою Історію

Вопросы

723d787af5c72824fe01a1120d0f0518.png

14 жовтня колишній співробітник Naughty Dog Девід Баллард, який доклав руку до створення Uncharted 2, The Last of Us і Uncharted 4, заявив, що піддався наприкінці 2015 року сексуальним домаганням в студії, після чого у нього стався нервовий зрив, а Sony замість допомоги потерпілому звільнила його і спробувала змусити замовкнути. Серія повідомлень Балларда широко обговорювалася в пресі, Sony зробила офіційний коментар на тему, а журналісти почали копати глибше. Сам Баллард при цьому раптово зник. Він не виходив на зв'язок майже 10 днів. Ніхто до кінця не розумів, чого він взагалі прагне. Екс-співробітник провідної ігрової команди Sony знову заговорив тільки 24 жовтня. Це буде остання публікація про нього.

32be24ccc2762b24952508151b02ab2f.png

У своєму повідомленні Баллард подякував користувачам за теплі слова підтримки, питання та увагу. Він також пояснив, що не збирається публічно розкривати ім'я того, хто домагався його. Історія розгорталася два роки тому, терміни для подачі скарги у такій справі вже минули, тому ніяких судових розглядів не буде.

"Свого часу я назвав представникам Sony Interactive Entertainment ім'я чоловіка, який домагався мене, і це вони повинні були зробити певні дії стосовно нього ...", - написав розробник.

Далі він пояснив, що вирішив розповісти про свій випадок лише для того, щоб люди взагалі звернули увагу на існування такої проблеми як домагання на робочому місці. Чи усвідомлювали, що це може статися. І якщо таке станеться, щоб не мовчали, як він свого часу. Більш ніяких цілей він не переслідує.

Герой новини також прокоментував випадок с журналісткою The Verge, яка нещодавно повідомила про неналежну поведінку стосовно неї з боку неназваного розробника з Naughty Dog. За словами Балларда, він був присутній на тій зустрічі, і у дівчини дійсно дехто поцікавився, чи займається вона сексом з усіма своїми джерелами, як це робила одна з героїнь популярного серіалу "Картковий Будиночок". Тільки розробник, який вимовив образливі слова, на той момент був вже екс-співробітником Naughty Dog, при цьому в залі знаходилися ще декілька чинних працівників компанії. Сьогодні Баллард шкодує, що не заступився за беззахисну дівчину в той вечір.

Підсумок всієї цієї історії: ніяких конкретних імен ніхто ніколи не оголосить. І більше сторонам, схоже, сказати один одному нічого. На цьому все.

Поделиться сообщением

0 ответов на этот вопрос

Рекомендуемые сообщения

Ответы на этот вопрос пока отсутствуют

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

Авторизация  

Ps4Land

ps4land.com

© 2015-2018