Перейти к содержанию
Авторизация  
Sparrow

Sony Відповіла На Критику Жорстокості В Нових Трейлерах

Рекомендуемые сообщения

b1aa1d2c5bb45f0e9342da389f02cfda.png

 

В ході Paris Games Week компанія Sony Interactive Entertainment зробила багато нових анонсів і показала чимало видовищних трейлерів зі своїх прийдешніх проектів, проте деякі з цих проектів не дуже сподобалися зніженій публіці.
 
Гучної критики з боку ванільної аудиторії зазнав трейлер The Last of Us: Part 2, в якому дівчині дроблять в порошок руку молотком. Naughty Dog, нібито, підібрала невідповідну сцену, щоб рекламувати гру про зомбі та людську жорстокість. Перебуваючи на межі вимирання, страждаючи від нестачі їжі та води, люди повинні випромінювати промені добра; ніжитися в любові ближнього, а не намагатися з'їсти обличчя сусіда по намету за те, що він поцупив останню банку маринованих огірків.
 
Журналістка порталу Polygon навіть настрочила полотно тексту, намагаючись звинуватити Naughty Dog в навмисному використанні насильства над дівчатами в рекламних цілях.
 
 
Також деяким занадто вразливим особистостям не дуже сподобався ролик з Detroit: Become Human, що демонструє домашнє насильство і смерть дитини.
 
 
Благо, в Sony не збираються втручатися в процес розробки та наполягати на тому, щоб деякі епізоди в іграх зробили м'якше.
 
«Ми завжди вірили своїм розробникам, - сказав віце-президент PlayStation Майкл Денні. - Ми завжди прагнули мати різноманітність контенту, можливість вибору. Хотіли бути новаторами та, часом, навіть кидати виклик

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

Ps4Land

ps4land.com

© 2015-2019
×