Перейти к содержанию

Вопросы

4d54fbab37a1adda6eee5eabfd6a7829.png

 

Видавництво Titan Comics раніше в цьому році випустило комікси за мотивами The Evil Within 2 і Wolfenstein 2: The New Colossus, а в лютому 2018 року збирається представити фанатам всесвіту Bloodborne нову історію — Bloodborne: The Death of Sleep. Сценаристом коміксу виступає Алес Кот (Ales Kot), а художником — Петро Ковальські (Piotr Kowalski).
 
sm.Image_bloodborne-50.750.jpg
 
Як і в грі, безіменний мисливець вийде на бруковані вулиці Ярнама, щоб звільнити готичне місто від потворних тварюк. Не уточнюється, в який період стосовно подій джерела розгортається історія — у минулому, сьогоденні або майбутньому, — але міфологія Bloodborne досить просякнута таємницями та загадками, щоб взяти будь-який з них.
 
sm.yJdwnxgaJRmbrjBXv4Jisj.750.jpg
 
У прес-релізі Кот говорить, що він був «опанований» грою і провів у ній близько 200 годин. «Для мене честь працювати з всесвітом Bloodborne, — говорить він. — В коміксі є містика, дивацтва, страхіття, жахи та кров, та все це під шаром напівзігнилої романтики, рука об руку з мізкочавильним і щелеповідвальним екшном, підіймаючись до Кривавого Місяця, намальованого талановитим художником Петром Ковальські».
 
 
Bloodborne є ексклюзивом для PlayStation 4 від творців серіалу Dark Souls, японської студії FromSoftware. Гра вийшла 24 березня 2015 року і зібрала захоплені відгуки критиків і гравців. Її середній рейтинг на OpenCritic складає 91 бал зі 100 (на підставі 87 оглядів).

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

1 ответ на этот вопрос

Рекомендуемые сообщения

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

Ps4Land

ps4land.com

© 2015-2019
×