Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

4d54fbab37a1adda6eee5eabfd6a7829.png

 

Видавництво Titan Comics раніше в цьому році випустило комікси за мотивами The Evil Within 2 і Wolfenstein 2: The New Colossus, а в лютому 2018 року збирається представити фанатам всесвіту Bloodborne нову історію — Bloodborne: The Death of Sleep. Сценаристом коміксу виступає Алес Кот (Ales Kot), а художником — Петро Ковальські (Piotr Kowalski).
 
sm.Image_bloodborne-50.750.jpg
 
Як і в грі, безіменний мисливець вийде на бруковані вулиці Ярнама, щоб звільнити готичне місто від потворних тварюк. Не уточнюється, в який період стосовно подій джерела розгортається історія — у минулому, сьогоденні або майбутньому, — але міфологія Bloodborne досить просякнута таємницями та загадками, щоб взяти будь-який з них.
 
sm.yJdwnxgaJRmbrjBXv4Jisj.750.jpg
 
У прес-релізі Кот говорить, що він був «опанований» грою і провів у ній близько 200 годин. «Для мене честь працювати з всесвітом Bloodborne, — говорить він. — В коміксі є містика, дивацтва, страхіття, жахи та кров, та все це під шаром напівзігнилої романтики, рука об руку з мізкочавильним і щелеповідвальним екшном, підіймаючись до Кривавого Місяця, намальованого талановитим художником Петром Ковальські».
 
 
Bloodborne є ексклюзивом для PlayStation 4 від творців серіалу Dark Souls, японської студії FromSoftware. Гра вийшла 24 березня 2015 року і зібрала захоплені відгуки критиків і гравців. Її середній рейтинг на OpenCritic складає 91 бал зі 100 (на підставі 87 оглядів).

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

Ps4Land

ps4land.com

© 2015-2019
×