Перейти к содержанию
Авторизация  
Sparrow

Творці Fallout: New Vegas Тизерять Свою Нову Гру

Рекомендуемые сообщения

109743_w625_h351_f.jpg


 


Розробники з Obsidian Entertainment розмістили на своєму акаунті в Twitter загадкове повідомлення зі списком всіх розроблених ними ігор, а також трьома знаками питання в самому низу.

 

Судячи з усього команда Obsidian Entertainment готова анонсувати свій новий проект. Швидше за все саме на це натякає недавній твіт розробників. Складно передбачити яким виявиться новий проект компанії. Однак, можна згадати чутки, пов'язані з серією Fallout, які часто ходять навколо Obsidian Entertainment. Адже самі розробники не раз говорили, що хотіли б попрацювати над цією серією ще раз. А фанати, у свою чергу, високо оцінили гру Fallout: New Vegas, яку вважали багато в чому кращою ніж Fallout 3.

 

Obsidian Entertainment є американською компанією, що розробляє комп'ютерні ігри. Компанія здобула славу завдяки створенню продовжень багатьох популярних ігор, наприклад, таких як Knights of the Old Republic 2 і Neverwinter Nights 2. В її активі є також ігри Fallout: New Vegas і South Park: The Stick of Truth, які були високо оцінені ігровою спільнотою. Компанія спеціалізується на RPG проектах. Останнім часом розробники залучають кошти на розробку ігор за допомогою краудфандінга на сайті Kickstarter. Таким чином були випущені ігри Pillars of Eternity і Tyranny.

 

Наразі компанія веде розробку гри Pillars of Eternity 2: Deadfire, яка повинна вийти в 2018 році. А поки що варто тільки чекати можливий анонс нової гри від цих відомих розробників.

 


 


Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

Ps4Land

ps4land.com

© 2015-2019
×